Děti | Osobní rozvoj, Viva Energia

 


„Děti jsou krásná stvoření, které oplývají dokonalými schopnostmi a dovednostmi. Jen my, dospělí, je musíme umět uvidět, pochopit a vytvořit jim prostředí plné důvěry, kreativity, přátelství a přijetí.“

 


 

 

HRAVÁ ANGLIČTINA

Jestliže se děti rozhodnou učit, jsou jako rakety. Dokáží se toho naučit tolik, že dospělý nechápe. Ale musejí chtít, musí je to zaujmout, bavit, inspirovat, utvářet a motivovat. Právě proto jsou děti pro učitelé těmi nejlepšími učiteli. Já takto "své" děti vnímám - jsou mými "GURU", učí mě být stále tvořivější, trpělivější a nápaditější. ;)

Pracujeme s ponděty:

 • učení se prvních fráziček v kontextu, komunikace s obrázky, maňásky, …
 • pantomima
 • tvořivost
 • česko-anglické příběhy a jejich ztvárňování a anglické popisování v kontextu
 • pohyb
 • říkanky, písničky
 • pro starší projekty, prezentace, učení se i venku; uchopení „školní angličtiny“ hravě a nenásilně
 • principy „Hello Circle“, „Goodbye Circle“, "Relaxing Time", kde se s dětmi scházíme v pravidelném kroužku a vedle anglického učení se učíme i vzájemnému naslouchání, respektu, trpělivosti a integritě
 • individuální přístup

PRAVIDELNÉ KURZY JSOU NYNÍ POZASTAVENY. AVŠAK VYPISUJI NEPRAVIDELNÉ ANGLICKÉ AKCIČKY PRO SKUPINKY

 

 MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ NEBO PRÁCE VE DVOJICI/TROJICI v centru v Třeboni :)

 

Cena za individuální lekce pro děti do 10 let - 250,-/lekci (45min - 60min)

Cena za lekce ve dvojici/trojici do věku 10 let - 150,-


Starší děti nad 10 let - IND lekce 350,-, DVOJICE/TROJICE - 250,-

______________________________________________________________

 

 

 

         

_______________________________________

 

TVOŘÍM

Nepravidelné tématické akcičky, které jsou dle věku zaměřeny na podporu tvořivosti, rozšiřování české slovní zásoby, rozvíjení fantazie, zápalu dětí pro nové věci, objevování světa kolem, sebe-důvěry v jejich schopnosti, dovednosti a objevování jejich talentů.

Společně na daná témata:

 • tvoříme
 • sdílíme
 • vyprávíme si příběhy
 • skrze hry si děti osvojují nová slova, nové schopnosti, dovednosti a učí se důvěřovat si, respektovat se navzájem a naslouchat si
 • relaxační techniky zaměřené na koncentraci a dech
 • starší tvoří projekty

 ♥

 _______________________________________________

 

REIKI TERAPIE PRO DĚTI

 

„Reiki terapie je pro děti velice přirozená, i ty nejmenší si to užívají.“

Skvělá, jemná a přitom hloubková technika, jak otevřít dětské tělíčko regeneračním schopnostem a dovolit mu se otevřít, zregenerovat, povzbudit či naopak uklidnit. Dále to pomáhá s různými psychickými problémy, kdy je tato terapie obohacena o kreativní tvoření a promlouvání skrze příběhů/pohádek, kde mi sdělují, co jim chybí, co je trápí a co by si naopak přály. V takovém případě jsem zprostředkovatelem a "tlumočníkem" mezi dětmi a jejich rodiči.


Jak a kde to může být ku prospěchu?:

 • tělesné problémy jako účinná podpora (i při klasické léčbě)
 • psychické bloky, uzavření, nerozumění si s rodiči a okolím
 • podpora zdravého tělesného i psychického růstu a rozvoje dětí
 • objevování jejich vlastních darů a schopností
 • podpora jejich vlastní sebe-důvěry a přirozeného projevování své vlastní identity
 • odblokování traumat, strachů a minulých záležitost včetně těch porodních, tedy velmi vhodné i pro MIMINKA

 

Cena za jednotlivou terapii 500,-, v rámci dlouhodobější  práce výhodnější cenové podmínky. 

_________________________________________________________

 

INDIVIDUÁLNÍ DĚTSKÁ SETKÁNÍ

Tato setkání jsou o pořešení věcí, u kterých rodiče přijmou takový fakt, že je vhodné mít pro své děti kamarádku-terapeutku, která jim pomůže uvidět záležitosti v případě jejich dítěte i z jiné a hlubší perspektivy.


Děti začínají reagovat, plně důvěřovat a otevírat se v prostředí, kde nemusejí plnit ničí očekávání, dělat to, co mají a řídit se pravidly, která je omezují. Když tvoří, vypráví svůj příběh. Jinými slovy sdělují své touhy, přání, strachy, bloky, trápení i radosti. Skrze kreativní práci a individuální komunikaci (pomocí příběhů zejména) s dětmi všech věkových kategorií lze odhalit a poléčit mnoho záležitostí. A to velice jemně a nenásilně.

 

První 3 setkání 500,-, každé další 300,- :) 

Možno program 3 dětská setkání + úvodní/závěrečná konzultace s rodiči za Kč 1 400,-

Nebo i dlouhodobý program 10 dětských setkání + konzultace s rodiči za Kč 3 500,-

 

___________________________________________

 

KONZULTACE PRO MAMINKY

S radostí jsem vám k dispozici s konzultacemi ohledně vašich dětí i vás samotných. Výchova nebo u někoho i (ne)výchova svých dětí je moc krásná etapa života, ale může být občas i dost náročná. A to hlavně proto, že skrze dítě se oba rodiče vyvíjejí, chtě nechtě, ale rostou, léčí si skrze své děti i svá vnitřní dětská zranění a zážitky. Dost často děti reagují tak, jak nechápeme, ale otevřením se pravdivosti situace to vše lze odhalit a najít ten správný způsob pro celou rodinu.

Mimo nahlédnutí do duše dětí a společnému nalezení způsobu, jak šetrně a přitom láskyplně najít cestu ke svému dítěti, můžete se mnou probírat i různé formy vzdělávání a psychosomatické reakce dětí na jejich fyzické tělo.

Cena konzultace je 1 000,-

 

 

 

MAGICKÉ POHÁDKY A PRODUKTY NEJEN PRO DĚTI

S láskou píši, nejen, pro děti magické pohádky a příběhy ukazující důležité etapy v životě nás všech v posvátnosti, mystičnosti a kouzelnosti příběhů věnované zejména dětem. Snažím se v nich dětem předat lásku a úctu k lidské odvaze, k bezpodmíčné lásce, k Přírodě a jejím cyklům a samozřejmě k sobě samým ♥

A právě nyní se pro vás začínají tvořit i produkty pro děti - nahrávky s dětskými příběhy, dětskou meditací, dětské vykládací kartičky, dětské lapače snů a další překvapení. Více budete průběžně nalézet na webu týkající se tohoto projektu "Barevné kolečko" - www.barevne-kolecko.webnode.cz.