Regenerace | Osobní rozvoj, Viva Energia

 

 

"Harmonie je alfou omegou všeho, co prožíváme a čemu čelíme. Velmi často stačí dát si náležitou pozornost a péči, a to svému tělu, duši, mysli a celému svému životu, a mnoho našich problémů a pocitů nespokojenosti jednoduše ztratí svou moc."

Pracuji s celostními technikami, které napomáhají vrátit se k moudrosti a mocnému potenciálu těla, duše i mysli, jejichž sladění dokáže vyřešit mnoho záležitostí samo.

Celostní péče je právě o tom, co v daný okamžik potřebujete a jakým způsobem to potřebujete. Jinak pracuji se ženami, jinak s muži a jinak samozřejmě s dětmi. Vždy nahlížím na lidskou bytost komplexně (holisticky), vnímám řeč těla, nastavení v mysli a po čem touží (a mnohdy doslova prahne) vaše duše i tělo.

 


Při celostní proceduře pracuji s:

 • profesionálními reiki terapeutickými technikami včetně metod celostní medicíny (co to je reiki terapie si můžete přečíst níže)
 • moudrostí Ajurvédy
 • čínskou energetickou procedurou na pročištění meridián "emočních" orgánů (velice jemná a hloubková procedura, díky které tělo pouští toxiny, emocionální bloky, strachy a nevhodné látky, jež si uložilo na základě nepřirozené životosprávy a stresu) ve spolupráci s jemnou a hlubokou masáží založenou zejména na pozornosti k biodynamice těla
 • krátká konzultace před a po proceduře (je-li vůbec potřeba)
 • práce s bylinkami, léčivými kameny, práce s dechem a energií vašeho těla včetně biodynamického ošetření těla na všech jeho úrovních
 • možnost propojení s rituálem, který je sám o sobě léčivý a velmi transformační

 

Každé setkání je vyplněno dle potřeby a naléhavosti vašeho těla a duše, s kterou se učíte rozmlouvat vědomě, s láskou a úctou.

Doba terapie je cca 2 hod a cena je od 1 000,- do 1 500,-

 

 

         

 

A co to vlastně reiki harmonizace je?

Je to celostní a velice přirozený způsob práce s lidským tělem, duší i myslí, jejímž cílem je hloubková harmonie těla na všech jeho úrovních - fyzického, duševního, energetického i duchovního.

Jedná se o dotykovou techniku, při které ležíte a skrze práci s energií se dostanete do hluboce meditativního stavu, kde se vaše tělo, duše i mysl ve své vlastní moudrosti spojí a zcela přirozeně uzdravuje, otevírá a čistí to, co je potřeba. Navracíte se tak ke svému Zdroji (ke svému vnitřnímu Léčiteli). Je to velmi jemná, láskyplná technika, která je však ve své hloubce schopna mnohé vyřešit a zlepšit.

Vhodné:

 • pro ty, kteří se chtějí více duševně/duchovně poznat
 • pro ty, kteří se potřebují oddat hlubokému odpočinku a regeneraci
 • pro ty, kteří chtějí přirozeněji pracovat se svými problémy a bolestmi
 • pro ty, kteří se potřebují očistit od negativní, nevlídné a na strachu založené energie
 • pro láskyplnější práci s našimi návyky, traumaty a závislostmi
 • jako pomoc a účinný podpůrný prostředek při klasické léčbě nemocí

 

Tento způsob práce je běžnou součástí mých programů osobního rozvoje, protože přes tělo dokážeme pustit mnohem hlouběji než jen samotnou prací s myslí. A když je tělo očištěné od zhmotnělých emočních bloků, dovolí si uvolnit se, otevřít se, tak i naše osobní duševní cesta je plynulejší a láskyplnější. :)

 

Doba reiki procedury i s konzultací je cca 2 hodiny. Doporučuji zachovat alespoň cyklus 4 terapií.

Programy osobního rozvoje jsou v četnosti 4+1 (úvodní/závěrečná konzultace) v celkové částce Kč 4 000,- pro první program, každý další za stejnou cenu za 4 setkání.

 

JIN - JANG PROCEDURA

 


 

 

Regenerující celotělová procedura, kde se slaďuje celý energetický systém ženského těla.

Při této práci jsme na vás dvě :). S mou kamarádkou a úžasnou masérkou Zuzana Mauricovou (www.masazeceskebudejovice.cz) propojujeme techniky relaxační masáže včetně zharmonizování plosek nohou, hluboké reiki techniky s vědomým rozprouděním jin a jang energie v těle a samozřejmě s následnou konzultací.

Přes energetickou a masážní práci ve stejné momenty dochází k vyrovnání, puštění a odblokování toho, co tělo může na různých úrovních blokovat. Střídají se zde velmi jemné techniky i s těmi více silovými. Jako doplněk v určitých případech používáme i léčivé krystaly, aromaterapii a vedenou meditaci.

Po proceduře se klientky cítí, dle jejich slov, "znovuzrozené, čisté, lehké, usazené ve svém těle a s čistou hlavou". A to nás velmi těší :)

 

Cena této 90min procedury je Kč 2000,-.

 


 __________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                      

 

                           

 

 

* Při všech regenerujících procedurách se nejedná o zdravotní službu, avšak o službu osobního charakteru, o službu podporující a rozvíjející osobní rozvoj druhých. Na potřebné techniky jako "reiki tréninky včetně znalosti energetického systému těla, bylin a další potřebné znalosti k této činnosti" a "čínskou energetickou proceduru" na vyžádání lze doložit certifikáty.

* Pracuji s lidmi fyzicky a psychicky zdravými, kteří potřebují podpořit v jejich osobním rozvoji, v lepším kontaktu se svým tělem a duší a být ve větší pohodě. Jestliže je klient nemocný, zodpovídá si sám za to navštěvovat příslušného lékaře. A mé služby doporučuji využívat jako podporu.