SPISOVATELSKÉ AKTIVITY | Osobní rozvoj, Viva Energia

 

Tvorba je pro mě jako oceán pro ryby - svoboda, výživa, radost, lehkost skrze napojení se na inspiraci, odvaha být vyjádřena a snad i možnost inspirovat, pohladit a učit druhé ;)

 

 

 

  • SPISOVATELSKÉ AKTIVITY

 

Již několik let ode mě můžete číst články spojené s osobním rozvojem žen, celostní péči o tělo a vzdělávání všemi smysly, k tomu články podporující maminky s péčí o své děti z pohledu holistického vnímání jejich vzdělání a psychického růstu. ♥

Velmi ráda píši i cestovatelské články, mystické příběhy, pohádky a již vzniklo i pár scénářů pro ochotnické divadlo ;).

Ve své podstatě jsem spisovatel-cestovatel, tudíž nejlépe se mi píše na cestách. A to nemusí být cesty daleké (ikdyž tam mi to jde nejlépe :) ), mnohdy mi však stačí vydat se i do lesa, k vodě, být v mé oblíbené kavárně, na lavičce v parku a též i v mé vlastní domácí pracovně ... ale cesty jsou cesty ;)

Více na mém blogu, který najdete na tomto odkazu - www.janahruskovablog.webnode.cz

Užijte si mé články ♥

 

 

  • VIZE PROJEKTŮ, TVŮRČÍ I OSOBNOSTNÍ PODPORA A PORADENSTVÍ PRO ROZJETÍ VLASTNÍHO PROJEKTU

 

Lidem, kteří budují svůj vlastní projekt v oblasti, která je mi blízká a kde jim mohu svými schopnostmi a dovednostmi pomoci, mohu nabídnout:

- spisovatelské tvůrčí dovednosti

- odhalení jejich opravdových talentů a možností, jak je manifestovat ve svém projektu

- postavení projektu dle jejich talentů, vize a nápadů do reálné, hmatatelné podoby

- podpořit je na poli osobností i profesní, a to rozmanitými technikami, které se individuálně liší

- konzultace spojené se začínajícím projektem (od vize až po obavy spojené se začínajícím podnikáním anebo s podnikáním, které se v dané době transformuje do nové podoby) a též včetně doporučení vhodných kontaktů

- podpora v médiích - facebook, vytvoření základní verze webové stránky, práce s fotografiemi a správnými, podmanivými texty, ... jak být svou vlastní manažerkou a marketérkou, a to srdcem :)

 

Ohodnocení mých služeb v budování projektu/podnikání bývá většinou vkladovou částkou Kč 2000,- za úvodní konzultace, prvotní spisovatelskou podporou, co se článků, fb, úpravou webu týče, inovativních nápadů, a posléze se domlouváme individuálně.

 

Nejčastěji pomáhám ženám, které se věnují oblasti poradenství osobního rozvoje, léčitelství, práce s tělem, péče o krásu, práce s dětmi a pro děti - projekt Martiny Olecké - Hvězdné děti - www.hvezdnedeti.webnode.cz, tvorba pro radost i vyšší smysl (např. tvorba lapačů, mandal, tématicky vyráběných šperků, mohu uvést projekt Martiny Rojíčkové - Originálně od Martiny - www.originalneodmartiny.webnode.cz, lektorská činnost cizích jazyků, cestování, gastronomie, ...

 

 

 

 

  • ANALÝZY OSOBNOSTI

 

S láskou již několik let zpracovávám osobností analýzy pro dospělé i děti, partnerské, rodinné, pracovní i karmické. Jedná se cca o 20 až 40stránkový zpracovaný rozbor, kde bohužel nemohu nikdy zaručit, jak dlouho bude trvat. Někdy je do měsíce, ale někteří si čekají i rok. Je to proces velmi hluboký, kde je někdy potřeba vyčkávat, jaké informace mají být zviditelněné a které ne. Pracuji ve filozofii velkého respektu a svobodné vůle. A zejména u dětí jsem vedena, aby ne vše bylo ukázáno, tudíž tato práce je časově těžko definovatelná ... :)

Rozbor probíhá tak, že se nejdříve osobně či přes skype setkáme, popovídáme, nacítím se na záměr a důvod analýzy. Poté mi dáte osobní údaje jako jméno, příjmení, datum, čas a místo narození a pár dodatkových informací. A já se pustím do práce. Pracuji s holistickými odkazy našich předků - tedy se západní astrologií, čínskou a keltskou, dále i s numerologií a mým vlastním nacítěním.

Analýza je dle potřeby sepisována i s určením určitého typu duše dítěte nebo i vás dospělého symbolizované ARCHETYPY, které nám krásně pomohou identifikovat určité duševní aspekty, které mají být vyjeveny. Všechny tyto informace jsou v analýze nejdříve rozděleny a postupně dávány do souvislostí a doporučení. Následuje i osobní či skypová konzultace. ♥

Cena je v rozmezí od 2 500,- za jednotlivce až po 4 500,- za rodinnou karmickou.