VÁŠ PŘÍBĚH SE MNOU | Osobní rozvoj, Viva Energia

 

 Každá má klientka se mnou prožívá svoji část příběhu a já s nimi. Děkuji všem za jejich zpětné vazby a důvěru. ♥

 


 

Martinka - tvůrkyně lapačů snů, mandal, šperků a dalších originálních kousků :)

"Janička mne vždy uvedla do reality a ujistila mne, že to má cenu, že je to v začátcích, a že je třeba se o toto miminko starat a pečovat, aby mělo dobré zázemí a ono bude růst. Takže její důvěra a optimismus mne nejednou zachránil před zblázněním."

 Zpětná vazba - Martina

 

Šárka - zdravotní sestra a koučka osobního/profesního růstu

- zkušenost s reiki terapiemi, individuálními sezeními a profesní podporou při rozjíždění projektu

"Reiki terapie je práce s čakrami, práce s harmonií, neskutečnou otevřenou láskou a vůbec darem se něčemu takovému věnovat s nasazením, vytrvalostí a znalostmi, s jakými jsem se u Janči setkala."

Její zkušenosti najdete na těchto odkazech:

Zpětná vazba - Šárka

Zpětná vazba 2 - Šárka

 

 Silvie - zkušenost s osobní analýzou osobnosti

"Děkuji moc, je úžasné, jak do mě vidíte, a to jsme se nikdy osobně nesetkaly. Přeji Vám moc úspěchů a lásky."

 

Marcela - zkušenost s osobní analýzou osobností

"Moc děkuji Janičko! Strašně moc mě to potěšilo a hodně se v tom vidím :). Pár věcí mi i díky tomu došlo, dříve jsem je neviděla, ale teď je vidím a překvapilo mě to."

 

Zuzana - zkušenost s reiki terapiemi a individuálními sezeními

"U Janičky jsem delší dobu pravidelně navštěvovala celostní reiki terapie. Kdosi mi ji poslal do cesty zrovna v momentě, kdy jsem byla na konci svých sil. Prostřednictvím reiki jsem začala nacházet své pravé Já, pomohla mi si uvědomit, že nejsem tady proto, abych usnadňovala životy druhým nebo abych dělala to, co po mě okolí žádá, ale jsem tady zejména proto, abych žila svůj vlastní příběh a šla svou unikátní cestou. Janička mi ukázala, že najít své pravé Já sice není vždy jednoduché, ale není to nemožné. Prostřednictvím její terapie je dnes ze mne samostatná osoba s vlastním rozhodováním a s vlastními pocity, která dokáže ovládat a pracovat se svými emocemi. Je mou průvodkyní na této cestě životem. Naučila mě poslouchat svou vlastní intuici a vnitřní pocity, které mě vedou. Nikdy jí za to nepřestanu být vděčná."

 

Hanka - zkušenost s reiki terapiemi a individuálními sezeními

"Vždy od Janičky odcházím plná energie, mám skvělou náladu a pocit, že vše zvládnu. Na každé další setkání s Ní se moc těším. Je jedno, jestli se jedná o reiki terapii, sezení, tvoření jantry přání, ... ať se jedná o cokoliv, vím, že to bude skvělé. Jsem ráda, že mi o tobě Zuzka řekla. Děkuji Ti za to, jaká jsi."

 

Marcela - zkušenost s tvořivým terapeutickým workshopem v Brně

"Ještě jednou bych ti ráda poděkovala za nezapomenutelný zážitek v Brně na workshopu. Když jsem tě poprosila o výklad karet, tak jsem byla posléze zmatená a moc jsem to nechápala, bylo toho na mě trochu moc ... ale postupem času, jak jsem nad tím začala přemýšlet, tak to vše začalo dávat perfektní smysl. Změnilo mi to život a dívám se teď na život i sebe samu jinak. A to díky tobě. Za to moc DĚKUJI."

 

Martina - workshop, České Budějovice

"Janičko, moc děkuji za včerejší úžasný workshop o dětské duši. Hodně jsi mne inspirovala, nakopla a posunula dál - není není náhoda. :) Ještě jednou děkuji a měla bych zájem o tvůj trénink dětské lektorky."