Ženy | Osobní rozvoj, Viva Energia

 

Ženské kruhy

Ženské kruhy byly odjakživa společenstvím žen - dívek, stařen, matek, manželek, milenek, dcer, zkušených i nezkušených ..., které se scházely v bezpečném prostředí ostatních žen a předávaly si zkušenosti, rady a pomáhaly si v radostných i strastných chvilkách života. Postupem civilizovaného světa se toto trochu vytratilo, ale naše potřeba být mezi "svými", mezi "svou smečkou" podobně smýšlejících žen a učit se, zůstala.

S radostí pro vás milé ženy pořádám pravidelné ženské kruhy s různými tématy, mou vedenou meditací, ale zároveň i dostatkem prostoru pro plynutí toho, co budeme všechny v danou chvíli potřebovat ...

Příklady některých témat:

 - ženské cykly a my - vnitřní dívka a vnitřní matka - sebeláska - sebevědomí - ocenění své vlastní hodnoty - dary ženské intuice - vnitřní otec a muži v našem životě - láska k tělu a jeho schopnost samo se uzdravovat - ženské instikty a karmické vlivy - kultovní příběhy a knihy pomáhající nám pochopit důležité otázky naše života a ženské duše

Ženské kruhy probíhají primárně v Českých Budějovicích. Cena je 350,- a trávíme společně čas cca 2,5 hod.

 

 

AKTUÁLNĚ:

 

TVOŘIVÝ KRUH PRO MALÉ I VELKÉ HOLKY

Tento kruh je koncipován pro dospělé ženy, ale i dospívající dívky i úplně malé holčičky, jejichž společným znakem je to, že rády TVOŘÍ. Budeme se poznávat skrze tvořivé aktivity - malování, psaní, hraní, hudbu, klidně i tanec a propojovat se nejen generačně, ale hlavně ŽENSKY.

"To, co má babička, ještě nemá dospívající dívka. A to, co má dozrávající dívka, na to už babička zapomněla. Všechny energie - holčičky, dívky, ženy, stařenky ... jsou důležité, cenné a posvátné."

Po tvořivém kruhu je možné nechat si mnou i celým kruhem žen rozebrat dané výtvory. Je vždy krásně překvapující, co se můžete dozvědět a na jaké otázky dostanete odpovědi :)

CENA PRO DOSPĚLOU ŽENU KČ 350,-; PRO DÍVKU DO 18 LET KČ 150,-

TERMÍNY:

7/4 od 10 do 12,30 hod

KUNDALINI HADÍ SÍLA V PRAXI

Hadí síla energeticky stočená kolem naší kostrče skrývá neuvěřitelná mystéria, sílu, pudovost i spiritualitu. Když se SKUTEČNĚ radujeme, roztáčí se. Když se SKUTEČNĚ milujeme, proudí skrze naší páteř až k našemu vědomí a srdci. Když SKUTEČNĚ tvoříme, naplňuje celou naší pánev a ženskou bytost. Když SKUTEČNĚ tančíme a skrze pohyb poznáváme své tělo, odevzdáváme se vnitřnímu hadovi v sobě, a to vždy roztáčí obrovské změny ...

A o tomto všem a ještě více bude tento kruh. Jinými slovy pro ženy, které milují život, své tělo, svou tvorbu, plodnost, spiritualitu i animálnosti. A též i pro ty, které by toto vše chtěly zažívat ... ♥

TERMÍNY:

8/6 od 10hod do 12,30hod

CENA PRO DOSPĚLOU ŽENU KČ 350,-; PRO DÍVKU DO 18 LET KČ 150,-.

Rezervace na email - janaenergie@seznam.cz.

 

Cena je včetně drobného občerstvení, potřebného materiálu. Podložky a dečky k dispozici ♥

 

Místo: Centrum setkávání, Neplachova ul. 2297/1, České Budějovice

 

 ___________________________________________________

  MATKY A DCERY

 


 

Mnohdy jste se nemohly zúčastnit ženských kruhů kvůli hlídání anebo jste si říkaly, jaké by to pro mou dceru/vnučku/neteř zažít si ženskou skupinu, její pospolitost a slovy nevyjádřitelnou energii ...

VIZE MATKY A DCERY je unikátní svou rozmanitostí, která se bude ukazovat časem. Avšak její základní prožitková struktura je rozdělana na dvě možnosti - aktivní putování i s těmi nejmenšími a tvořivé sdílení pro starší.

 

AKTUÁLNÍ TERMÍN - pro přímé zájemkyně dohodnut individuálně (možno zorganizovat individuálně jen pro vás a vaše dcery nebo skupinově i s dalšími)

 

PUTOVÁNÍ

Trasa putování bude od centra Třeboně až po klidná místa, kde budou mít děti více rozletu tančit, běhat, skákat, zpívat, ptát se, povídat. Rozhodně nemineme ani nějaké ty houpačky, zmrzlinku a jiné radovánky.

Ukážu vám pár z krásných míst Třeboně, povyprávím nějaké příběhy a to i dětským způsobem :). Pro všechny budu mít na závěr i hravý materiál související se vším, co se o Třeboni dozvěděly a křídy sebou na zanechávání stop a přání ...

Užijeme si i klidový čas u vody, stromů, ... - budete-li to tak cítit, uděláte si Rituál krásy ve dvojici včetně požehnání ženského/dívčího těla. ♥

Cena za průvodcování a materiál bude 550,-/dospělou ženu (možno vzít kolik holčiček budete chtít či kolik zvládnete včetně těch v šátku či kočárku - uzpůsobíme tomu program).


TVOŘIVÉ SDÍLENÍ

Setkání maminek, dcer, vnuček, babiček, tet, neteří, kamarádek, ... v ženském/dívčím kruhu, kde budeme povídat na různá témata. Smyslem tohoto setkání bude, aby starší naslouchaly mladším a mladší se měli možnost na cokoliv zeptat, sdělit to, co třeba tolik doma nejde anebo k tomu nebyla příležitost.

Bude připraven tvořivý materiál, který bude mít za cíl vypustit skryté emoce, strachy, tužby a možná neprobádané schopnosti všech přítomných.

Cena za průvodcování a mentorování tohoto žensko-dívčího kruhu je též 550,-/dospělou ženu; čas cca 3 hod.

Konkrétní termíny vypsány po sestavení skupinky a po vzájemné domluvě všech zúčastněných.

Věk holčiček od 9 let.

 

_____________________________________

 

Individuální ženská sezení

 

Máte-li potřebu osobně či přes skype zkonzultovat témata svého osobního rozvoje, hledání, sebe-objevování jakož i nalezení odpovědí týkající se vašeho těla, ženství, partnerství a sexuality, s radostí nabízím tyto konzultace.

S klidným srdcem skrze zpětných vazeb od ostatních žen mohu říct, že jsou příjemně neformální, plodné a láskyplně odhalující přesně to, co v danou chvíli potřebujete objevit.

Cena je dohodnuta, a to v rozmezí 600 – 1 000,-.

 

Velmi často se ženami pracuji i v programech. To znamená 4 setkání, která jsou vyplněná právě tím, co žena aktuálně potřebuje. Jaký bude mít celý program záměr je většinou dohodnuto na úvodní schůzce, nicméně, jak je známo, ženská energie je báječně chaotická, tudíž posléze může program nabrat úplně jiný charakter, než jsme si obě původně mysleli :). Ale vždy, věřím, naplní to, co měl ... ♥

Dle potřeby pracujeme přes tělo, jemně a přec hluboce otevíráme témata, která s danou záležitosti souvisí, propojujeme naší společnou práci i s rituály, pobyty vevnitř i venku, dále tvorba a nedílnou součástí je sdělování příběhů, které jsou velmi léčivé a vše vysvětlující... Vždy je pro mě základem poznat duši ženy a dle toho celý program nechat plynout. Co je dobré pro jednu, nemusí být dobré pro druhou. Nevěřím na univerzální metody, ale na rozmanitost a plynutí, a to je otištěno v těchto ženských programech.

Cena za celý program je 2 800,- + úvodní konzultace za 500,-. Na závěr ode mě vždy dostanete osobní dáreček.